Kimyasanal.com Kimyasanal.com Kimyasanal.com
Kimyasanal.com
The world is chiral and clinal, enjoy symmetry wherever you find it.
Vladimir Prelog
Kimyasanal.com
Kimyasanal.com


Parantez Aç

ziyaretçi soruları

Parantez Kapat

Kimyasanal Yayın Ekibi ve Üyelerimiz olarak sizlerden gelen sorulara elimizden geldiğince cevap vermek bir zevk olacaktır.

Ancak lütfen öncelikle aşağıdaki "site içi arama motoru" aracılığıyla sitemizde arama yapınız. Aynı soruların birkaç kez sorulma ya da sitede bulunan bilgilerle ilgili soru sorulma durumunu sıkça yaşıyoruz. Ve bu bizim oldukça vaktimizi alıyor.


Sorunuzla ilgili bilginin sitemizde olmadığından emin olduktan sonra lütfen sorunuzu açık ve anlaşılır bir şekilde aşağıdaki kutuya yazınız. Mümkünse sorunuzu neden sorduğunuzu da açıklayınız. Ve lütfen arama motoruna anahtar kelime girer gibi soru sormayınız. Karşınızda insan varmış gibi cümle kurunuz.

Ancak lütfen "dönem ödevim için bilgi arıyorum", "şu konu hakkında genel bilgi istiyorum", "çok acil", "imdat" tarzı sorular sormayın; soruyorsanız da cevap almayı beklemeyin; ikinci kez sorup üstelemeyin; ısrarcı olmayın. Bu tür konularda eskiden olduğu gibi kütüphanelere, kitaplara ve/veya Hz. Google'a başvurmanızı öneriyoruz şimdiden.


Eğer Kimyasanal üyesi iseniz Forumlar'ı kullanınız.

Adınız ve Soyadınız :
E-posta Adresiniz :
Sorunuz cevaplandığında mail alacaksınız.
Sorunuzun Başlığı :
Sorunuzu özetleyen bir başlık belirleyiniz.

Sorunuzu Açık ve Anlaşılır Bir Şekilde Yazınız:Copyright © 2004-2024 - https://www.kimyasanal.com