Kimyasanal.com Kimyasanal.com Kimyasanal.com
Kimyasanal.com
Bilimde önemli olan yeni gerçekler ortaya koymaktan çok yeni düşünme yolları üretmektir.
William Bragg
Kimyasanal.com
Kimyasanal.com


Parantez Aç

haberler ve duyurular

Parantez Kapat


Yazıcıya gönderme özelliği eklenmistir
Yazı pencerelerinin en altında kapat düğmesinin yanına artık bir de yazdır tuşu eklenmiştir ki, istediginiz yazının kolaylıkla çıktıs... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

Yeni Tasarımıyla Kimyasanal
Eklenen yazı ve özellikler ile kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren Kimyasanal.com, yeni tasarımıyla artık daha çok kullanıcı dostu (us... Haberin devamı »
Yazan: mcelik

35. Uluslararası Kimya Olimpiyatı
Yunanistan'ın başkenti Atina'da 5-14 Temmuz 2003 tarihleri arasında gerçekleştirilen 35. Uluslararası Kimya Olimpiyatı'nda 4 kişilik Türk eki... Haberin devamı »
Yazan: haberci

Özel Mesaj Servisi
''Sürekli Gelişim'' felsefesiyle hareket eden www.kimyasanal.com bünyesinde Özel Mesaj Servisi oluşturmuştur. Bu sayede üyelerimiz birbirlerine... Haberin devamı »
Yazan: mcelik

Kimyasanal Forumu
Olması gerektiğine inandığımız Kimyasanal Forumu nihayet açılmıştır. İki hafta süreyle test aşamasında bulunan bu forum sayesinde güze... Haberin devamı »
Yazan: mcelik

TÜBİTAK Mayıs Sınavı Sonuçları
Mayıs sınavı olarak da bilinen Ulusal Bilim Olimpiyatları Birinci Aşama sınavı sonuçları açıklanmıştır. Sonuçları TÜBİTAK'ın web ... Haberin devamı »
Yazan: mcelik

Oyo Mitsunobu Öldü
Mitsunobu Tepkimesinin bulan japon bilimadami Oyo Mitsunobu 4 Nisan 2003 tarihinde 69 yasinda vefat etmistir. Benim de az önce haberim oldugu icin b... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

Ziyaretçi Soruları ve Cevapları eklendi.
Sizden gelen sorulara ve yayın ekibimizin bu sorulara verdiği cevapları herkesin kolayca ulaşabilmesi için sitemize yüklemeye karar verdik. Bura... Haberin devamı »
Yazan: mcelik

Kimyasanal.com PCnet Dergisi'nde Tanıtıldı
Bilgisayar ve internet dergisi olarak yayın hayatına devam etmekte olan PCnet Dergisi, Mayıs sayısının Piri Reis kısmında sitemiz www.kimyasan... Haberin devamı »
Yazan: haberci

IV. Kimya Haftası
ODTÜ Kimya Topluluğu tarafından düzenlenmekte olan Kimya Haftası 19-24 Mayıs 2003 tarihleri arasında ODTÜ yerleşkesinde gerçekleştirilmekte... Haberin devamı »
Yazan: haberci
Copyright © 2004-2023 - https://www.kimyasanal.com  
Mevzuat.com açıldı.
Turkbank.com açıldı.
FinansMuhendisi.com açıldı.