Kimyasanal.com Kimyasanal.com Kimyasanal.com
Kimyasanal.com
Kabiliyet yapabileceğini, dahilik yapması gerekeni yapar
Edward George Bulwer-Lytton
Kimyasanal.com
Kimyasanal.com


Parantez Aç

haberler ve duyurular

Parantez Kapat


XIX. Ulusal Kimya Kongresi
Ev sahipligini Ege Universitesi Kimya ve Biyokimya bolumlerinin yapacagi, XIX. Ulusal Kimya Kongresi 30 Eylül - 04 Ekim 2005 tarihleri arasında ... Haberin devamı »
Yazan: beeser

Tübitak'a son 40 yılın en büyük bütçesi
Tubitak'a Ar-Ge faaliyetleri icin 2005 yılında 448 milyon dolarlik butce ayrildi. Bu rakam 40 sene boyunca ayrilan toplam rakamin (1.8 milyar d... Haberin devamı »
Yazan: beeser

Dünyaya Türk ilacı
Eczacıbaşı İlaç Grubu, Türk ilaç sektörünün göğsünü kabartan bir başarıya imza attı. Eczacıbaşı tarafından geliştirilerek ü... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

ODTÜ'de Oktay Sinanoğlu Semineri..
ODTÜ Biyoloji Topluluğu'nca 23 Mart Çarşamba günü saat 18.00'de Oktay Sinanoğlu'nun konuşmacı olarak katılacağı bir seminer düzenlenecekt... Haberin devamı »
Yazan: yeturkmen

2005 Fizik Yılı..
Einstein'ın aynı yıl içinde (1905 yılı) bilim dünyasını sarsıcı üç makale yayınlaması, 2005'in Dünya Fizik Yılı olarak kabul edilmes... Haberin devamı »
Yazan: yeturkmen

Hans Bethe 98 yaşında öldü..
Ünlü nükleer fizikçi Hans Bethe 6 Mart'ta, 98 yaşında hayat gözlerini yumdu. Atom bombasının yapımında önemli rol oynayan, yıldızların ... Haberin devamı »
Yazan: yeturkmen

Evrenin sırrı yeraltında çözülecek
Dünyanın en büyük laboratuvarlarından CERN'de parçacık çarpıştırıcının montajına başlandı. Yerin 150 metre altındaki tünelde proton... Haberin devamı »
Yazan: matilhan

Odev Sitesi
Cogu zaman www.kimyasanal.com sitemize herhangi bir kimya konusu ile alakali donem odevi icin yardim talepleri geliyor. Bu turden bilgiler arayanlar i... Haberin devamı »
Yazan: matilhan

Kimyasal atıklar Kuzey Kutbu'nu kirletiyor
Doğayı Koruma Örgütü WWF, Kuzey Kutbu'nun yeryüzünün kimyasal atık çöplüğü haline gelmeye başladığı uyarısında bulundu. WWF... Haberin devamı »
Yazan: matilhan

Kilogram yeniden tanımlanacak
Bilim dünyası çok yakın bir zamanda orijinal kilogram olan 2.2 pound'luk metal bloğu tedavülden kaldıracak. Kilogramın tanımlanması için bi... Haberin devamı »
Yazan: matilhan
Copyright © 2004-2020 - https://www.kimyasanal.com  
Mevzuat.com açıldı.
Turkbank.com açıldı.
FinansMuhendisi.com açıldı.