Kimyasanal.com Kimyasanal.com Kimyasanal.com
Kimyasanal.com
Kabiliyet yapabileceğini, dahilik yapması gerekeni yapar
Edward George Bulwer-Lytton
Kimyasanal.com
Kimyasanal.com


Parantez Aç

haberler ve duyurular

Parantez Kapat


I. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresi
20-22 Haziran 2007 tarihlerinde İstanbul Maçka'da 1. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresi'ni, Milli Egitim Bakanlığı himayelerinde Türk Kimya Derneği... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

Yorum Ekle
Bundan sonra, kimyasanal'daki yazilarin altina yorumlarinizi, görüslerinizi ve bilginizi aktarabilirsiniz. Sevgili web masterimiz sagolsun bizleri k... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

Kimyasanal yazarlarindan Cafer Tayyar Yavuz'un Science dergisinde yayini cikti
Bilim camiasinin en prestijli dergilerinden birisi olan ‘Science Magazine', 10 Kasim'da cikan sayisinda kimyasanal yazarlarindan  Cafer Tay... Haberin devamı »
Yazan: fkaradas

Yazarlarımızdan Dr. Fehmi Damkacı....
Yazarlarımızdan Dr. Fehmi Damkacı, State University of New York (SUNY) Oswego kampüsünde Assistant Professor (Yrd. Doç.) ünvanı ile öğretim... Haberin devamı »
Yazan: ctyavuz

2006 Nobel Kimya ödülü açıklandı...
Nobel ödülü bu sene biyokimya dalında çalışmalarda bulunan Prof. Roger D. Kornberg'e verildi. Stanford Üniversitesi'nde çalışmalarına ... Haberin devamı »
Yazan: fkaradas

Dünyanın en küçük Türk bayrağı
Dünyanın en küçük Türk Bayrağı Türk bilim insanları, nano-litografi tekniği ile dünyanın en küçük Türk bayrağını çizdi... Haberin devamı »
Yazan: relmas

Rick Smalley öldü
1996 Nobel ödülü sahibi, C60'ın kaşifi ve nanoteknolojinin babalarından sayılan Richard Errett Smalley bugün (28 Ekim 2005) öğle saatlerinde... Haberin devamı »
Yazan: ctyavuz

Ve nihayet 4 tekerlekli bir Nanoaraba yapıldı!!!
Nature dergisinde çıkan bir habere göre Rice Üniversitesi'nden James Tour ve arkadaşları ilk dört tekerlekli nanoarabayı yapmış durumdalar.... Haberin devamı »
Yazan: yeturkmen

2005 Nobel Kimya Ödülü Açıklandı....
Nobel Kimya Ödülü bu sene organik kimyacılara verildi. Organik sentezde metatez yöntemini geliştirmelerinden dolayı verilen ödül üç araşt... Haberin devamı »
Yazan: yeturkmen

TÜBİTAK' tan ÖSS'de ilk 5000'e Giren Öğrencilere Burs
TÜBİTAK, 2005 ÖSS'de Sayisal puan turunde ilk 5000'e girip, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik ve Molek. Biy. (Genetik); Sozel puan turunde ilk ... Haberin devamı »
Yazan: beeser
Copyright © 2004-2023 - https://www.kimyasanal.com  
Mevzuat.com açıldı.
Turkbank.com açıldı.
FinansMuhendisi.com açıldı.