Kimyasanal.com Kimyasanal.com Kimyasanal.com
Kimyasanal.com
Herhangi biri basiti karmaşık hale getirebilir ama sadece yaratıcılık, karmaşık olani basit yapabilir.
Charles Mingus
Kimyasanal.com
Kimyasanal.com


Parantez Aç

haberler ve duyurular

Parantez Kapat


Youtube'un Bilimsel Versiyonu: Scivee
İnternet her geçen gün bir başka yeniliğe sahne olurken, bilim camiası da bundan nasibini alıyor. Birçoğumuzun her gün ziyaret ettiği sitel... Haberin devamı »
Yazan: beeser

Tübitak Yaz Bilim Kampı
Bu yil 3.'sü yapilacak olan Tübitak Yaz Bilim Kampina basvurmak icin sadece 13 gun kaldi. Ilkogretim 5. siniftan 6. sinifa gececek olan ogre... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

Tünelin Sonunda Işık Göründü
Uzun uğraşlar ve çalışmaların ardından, nihayet Türkiye'nin ilk kimya e-dergisi; "Katalizör" okurlarıyla buluşuyor. Bilimin son gözde... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

Kahve Tadan Makine
Dev gida firmasi Nestle'de calisan Christian Lindinger ve ekibi, kahvenin kalitesini anlayabilen makine gelistirdiler. Normalde, kahve gurmesi diy... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

15. Ulusal Kimya Olimpiyatı Yapıldı
TÜBİTAK tarafından her yıl düzenlenmekte olan Ulusal Bilim Olimpiyatları bu sene de Aralık ayı içerisinde yapıldı ve 12 Aralık 2007 tarihi... Haberin devamı »
Yazan: edeniz

Arkadaşına Gönder
Artik kimyasanal'dan begendiginiz yazilari, yazilarin en altinda bulunan "Arkadasina Gonder" 'e tiklayarak, kolaylikla yapabilir, yorumunuzu arkadasin... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

2007 Nobel Kimya ödülü Gerhard Ertl'e gitti
Beklenen an geldi ve iki saat önce 2007 Nobel Kimya ödülü açıklandı. Talihli kişi bir Alman, Fritz-Haber-Institut eski başkanlarından Prof. ... Haberin devamı »
Yazan: ctyavuz

Kimyasanal yazarı Dr. Mert Atilhan öğretim üyesi oldu
Texas A&M Üniversitesi Kimya Mühendisliği'nde doktorasını başarıyla tamamlamış olan sevgili yazarımız Dr. Mert Atilhan Katar Üniversitesi'... Haberin devamı »
Yazan: ctyavuz

Fizikte Bilimsel Aşırma Skandalı
Nature dergisinin son sayisindaki habere gore, aralarinda, 18 Mart Universitesi Fen Fakultesi dekani Ihsan Yilmaz'in, iki ODTÜ Fizik Bölümü doktor... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

25-28 Ekim Hammadde Fuarı
Sine Fuarcılık A.Ş. tarafından 25-28 Ekim 2007 tarihleri arasında CNR Expo'da Hammadde, Ara Mamul ve Proses Ekipmanları Fuarı – HAMMADDE ... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu
Copyright © 2004-2021 - https://www.kimyasanal.com  
Mevzuat.com açıldı.
Turkbank.com açıldı.
FinansMuhendisi.com açıldı.