Kimyasanal.com Kimyasanal.com Kimyasanal.com
Kimyasanal.com
Yaşamak için bir "neden"i olan, her türlü "nasıl"a dayanabilir
Friedrich Nietzsche
Kimyasanal.com
Kimyasanal.com


Parantez Aç

haberler ve duyurular

Parantez Kapat


RSC Turkey Symposia Week
RSC'nin düzenlediği uluslararası ve yerel konuşmacıların olduğu Turkey Symposia Week, Boğaziçi Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstit... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

Kimya Bilim Danışmanlığı
Kimya Lisans ve/veya Kimya Öğretmenliği Lisans programında okuyup Kimya alanına özgün uygulamalı proje hazırlama eğitimi almak ister misiniz... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

SEMPOZYUM
TMMOB KMO (Kimya Muhendisleri Odasi), Bursa Subesi 14. TEKSTIL TEKNOLOJISI VE KIMYASINDAKI SON GELISMELER SEMPOZYUMUNU TMO (Tekstil Muhendisleri Odasi... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

2011 Uluslararası Kimya Yılı
UNESCO ve IUPAC tarafından Uluslararası Kimya yılı ilan edilen 2011 de, Kimya: bizim hayatımız, bizim geleceğimiz temalı etkinlikler ile her y... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

43. Uluslararasi Kimya Olimpiyati Türkiye'de
2011 yilinin Temmuz ayinda gerceklesecek olan 43. Uluslararasi Kimya Olimpiyati icin Turkiye kollari sivadi. Tubitak, ODTU ve Turkiye Kimya Derneg... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

Katalizör 7. Sayı Yayında
Bu yılın son sayısı olan 7. sayımız ile karşınızdayız yine. Kapak konusu olarak, "Kimya Eğitimi"ni seçtiğimiz bu sayıda, elbette ki fark... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

İlk kez kararlı Ca+ kompleksi izole edildi.
Isvicre ve Almanya'dan iki arastirma grubunun ortak calismasi ile simdiye dek sadece +2 degerlikte bulunan kalsiyum iyonlarinin aksine, +1 degerlige s... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

Katalizör'ün 4. Sayısı Yayında!
Yeni yıla yeni bir sayı ile başlıyoruz. Ve bu vesileyle de tüm okuyucularımızın mutlu ve sağlıklı bir yeni yıl geçirmesini diliyoruz. ... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

40. Uluslararası Kimya Olimpiyatı sonuçlandı
12-21 Temmuz 2008 tarihinde Macaristan'in baskenti Budapeste'de gerceklesen 40. Uluslararasi Kimya Olimpiyati, dun yapilan odul toreni ile sonuclandi.... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu

Ve Katalizör'ün ikinci sayısı yayında!
İlk sayının ardından, sizden gelen büyük ilgi ve desteğin de verdiği motivasyon ile Türkiye'nin ilk kimya e-dergisi, Katalizör'ün ikincisi ... Haberin devamı »
Yazan: sozcubukcu
Copyright © 2004-2024 - https://www.kimyasanal.com