Kimyasanal.com Kimyasanal.com Kimyasanal.com
Kimyasanal.com
Hiçbirşey beni heyecanlandırmıyor. Ben bir bilim adamıyım...
Indiana Jones
Kimyasanal.com
Kimyasanal.com


Parantez Aç

kimyasanal yayın ekibi

Parantez Kapat

https://www.kimyasanal.com elde hazır olan bilgilerle hazırlanmış bir site değildir. Sitemiz 24 Kasım 2002'de kurulmuştur. Baslangıçta sıfır olan yazı sayımız şu an 908 olup her geçen gün artmaktadır. Yazılar herhangi bir program dahilinde olmamakla birlikte yazarlarımıza gelen ilhamla doğru orantılı olarak yazı sayısı artmaktadır. Bu yazıları da üyelerimiz kendilerine gelen "Yeni yazı eklendi." emaili ile öğrenebilmektedirler.

Kimya DeneyiYayın ekibimiz şu an 19 kişiden oluşmaktadır. Yazarlarımızın hemen hemen hepsi lise yıllarında kimya olimpiyatlarına katılmış ve ulusal-uluslararası alanlarda değişik başarılara imza atmışlardır. Şu an yazarlarımızın bir kısmı yurtdışında (Almanya ve ABD) doktora çalışmalarına devam etmekte bir kısmı ise Türkiye'de lisans ve yüksek lisans eğitimlerini sürdürmektedirler. (Bu yüzden Türkçe karakterlerde sorun çıkmaktadır.) Bu hususta yazarlarımızın kısa özgeçmişlerine ulaşabilirsiniz.

Amacımız;
  • Kimya dalında üniversite ve üstü düzeyde Türkçe kaynak oluşturmak,
  • İhtiyaç duyan kişilere yol gostermek, problemlerini çözmelerinde yardımcı olmak,
  • Kendi aramızda bilgi paylaşımını gerçekleştirmek,
  • Üye ve ziyaretçilerimizin de bu oluşuma katkısını sağlamak.

Bu amaçlarımızı gerçekleştirirken hiçbir zaman kazanç sağlama veya birilerine hesap verme kaygısı taşımamaktayız. Kimyasanal, tamamiyle gönüllü olarak gerçekleştirilen bir girişimdir.

.:: Yazarlarımız ::.
Copyright © 2004-2024 - https://www.kimyasanal.com